promocja festiwalu Art Mintaka

Promocja Festiwalu Art Mintaka – Edycja specjalna

W grudniu odbywał się Świąteczny Festiwal Art Mintaka – Edycja Specjalna. Na zlecenie organizatora, nasza Agencja Marketingowa miała przyjemność realizować kompleksową strategię i kampanię promocyjną.

Jesteście ciekawi, jakie działania promocyjne i marketingowe wdrożyliśmy dla Fundacji i jakie wyniki udało się uzyskać? Zapraszamy do krótkiego opisu pracy naszej agencji marketingowej.

Na zlecenie Fundacji przygotowaliśmy kreację graficzną plakatów, zaproszeń i banerów reklamowych festiwalu. Przy okazji, zaproponowaliśmy też Fundacji zmianę logo.

Całą kampanię marketingową zaplanowaliśmy w oparciu o narzędzia marketing digital – tworząc odpowiednio dobrane grupy odbiorców w kanałach social media, dzięki czemu mogliśmy maksymalnie wykorzystać środki, z korzyścią dla zleceniodawcy. Strategia działań i budżet został uzgodniony z Organizatorem, a więc mogliśmy zaczynać :).

4-dniowy festiwal, który z racji pandemii i ograniczeń w organizowaniu wydarzeń kulturalnych odbywał się na Youtube, obejrzało niemal 1000 użytkowników!

Chętnie przygotujemy nieodpłatną ofertę kampanii marketingowej dla Waszej firmy. Jeśli jesteście zainteresowani – zapraszamy do kontaktu.

Agnieszka +48 603 885 036
Daniel +48 669 668 022