Jak działamy – zewnętrzny dział marketingu

Chcesz prowadzić efektywną promocję Twojej firmy, ale nie chcesz utrzymywać wewnętrznego działu marketingu. Współpraca z nami będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.


Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu, więc zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Powiedz nam jakie są Twoje potrzeby, a zaprojektujemy i zrealizujemy najlepiej dopasowane działania dla Twojej branży.


Zobacz, jakie to proste:

  1. Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy i powiedz nam czego potrzebujesz. Czy ma to być nowa strona internetowa, zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych Klientów, poprawa wizerunku marki, obsługa sprzedaży. Zajmiemy się tym za Ciebie.
  2. Na podstawie Twoich potrzeb, przygotujemy szczegółowy zakres i ofertę naszych działań.
  3. Po podpisaniu umowy otrzymasz wstępną analizę branży, konkurencji oraz szczegółową strategię działań wraz z harmonogramem działań.
  4. Jak tylko zaakceptujesz naszą propozycję, startujemy z pracami.
  5.  Na bieżąco kontaktujemy się z Tobą i przekazujemy informacje o postępach w pracach. To też jest czas na wprowadzanie zmian, jeśli będziesz mieć taką potrzebę.
  6. Regularnie raportujemy – zgodnie z indywidualnymi ustaleniami, wysyłamy Ci raport z efektami, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

To prostsze, niż się wydaje. Oszczędzisz czas i pieniądze.